تخم مرغ های سیاه با طعم گوگرد!

Black-eeg-cafeturk-01

 تخم مرغ های سیاه با طعم گوگرد!  افزایش طول عمر برای اکثر ما اهمیت زیادی دارد و همیشه به دنبال روشهایی هستیم که بتواند طول عمر مارا بیشتر کند! اگر دوست دارید ۳۵ سال بیشتر زندگی کنید شاید باید تخم مرغ سیاه ژاپنی را به رژیم خود اضافه کنید!

«اُواکودانی» که به آن «دره ی جوشان بزرگ» نیز گفته می شود، درواقع یک دهانه ی آتش فشانی بزرگ است که حدود ۳۰۰۰  سال پیش در اثر فوران های کوه هاکون به وجود آمد. این انفجار آن قدر قدرتمند بود که هنوز علاوه بر دریاچه های آب جوشان، حفره های عظیمی وجود دارند که از آن ها بخار و دودهای آتش فشانی دی اکسید گوگرد و سولفید هیدروژن خارج می شود. به نظر می رسد که این منطقه، مکان مناسبی برای جهانگردان نباشد اما هرسال جمعیت بسیار زیادی به دنبال تخم مرغ های پخته ی سیاه و عجیب به اُواکودانی می آیند.

تخم مرغ سیاه

این تخم مرغ ها که در زبان محلی «کورُ-تاماگو» نام دارد، ظاهری ماورای زمینی دارند اما درواقع آن ها چیزی جز تخم مرغ معمولی نیستند. رنگ سیاه عجیبشان در اثر جوشانده شدن در دریاچه های آب داغ و غنی از گوگرد اطراف هاکونِ ژاپن ایجادشده است. گوگرد درون آب در واکنش به پوسته تخم مرغ آن را سیاه کرده و طعم و رنگ مواد درون تخم مرغ را نیز تحت تأثیر خود قرار می دهد.

تخم مرغ

طبق افسانه های محلی خوردن یک تخم مرغ جوشیده شده در آب های اُواکودانی طول عمر انسان را تا ۷ سال بیشتر می کند. هر بسته ی ۵ تایی آن ۵۰۰  یِن قیمت دارد بنابراین با خوردن آن سریعاً ۳۵  سال به طول زندگی تان اضافه می شود!!

Post source : آکا ایران

مطالب مرتبط