برخورد نزدیک زیردریایی آمریکایی با سفینه فضایی در سال ۱۹۷۱

 برخورد نزدیک زیردریایی آمریکایی با سفینه فضایی در سال ۱۹۷۱،   در این  سال برخورد عجیبی بین زیر دریایی ایالات متحده آمریکا و سفینه های فضایی اتفاق افتاد. این تصویر شامل اجسام مجهول و همان واقعه شگفت انگیز است.

یوفو
تصاویر مربوط به نیروی دریایی آمریکا و برخورد نزدیک این نیروی نظامی با موجودات بیگانه در اقیانوس ارکتیک(کوچکترین اقیانوس منجمد زمین) است.
✔داستان از این قرار است.
در ماه مارس سال ۱۹۷۱ زیر دریایی وابسته به نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا به نام (Uss Trepang (ssn674 با راهبری دریاسالار دن رینولدز در حال گشت زنی معمول خود بین ایسلند و جزایر (Jan Mayen) بود‌.
دریاسالار به وسیله پریسکوپ( چشم زیر دریایی) در حال رصد اطراف بود. که روی سطح آب تعدادی سمبل و اشکال مجهول به چشمش خورد.
سربازی که در حالت عادی مسئول رصد از طریق چشم زیر دریایی بود میگوید وقتی اولین بار این سمبل یا اُبژه ها را دید تصور کرد به لنز پریسکوپ جسمی چسبیده و باعث لکه شدن آن گشته! است.
اما وقتی به اجسام نزدیک تر شده و درجه زوم پریسکوپ را بالاتر بردند متوجه ابعاد غول آسای این اجسام شدند‌.
آن اجسام به شکل سیگار برگ و مثلث های پرنده بودند‌. روی بدنه این ماشین های پرنده هیچ نماد یا پرچمی از کشورهای موجود در زمین به چشم نمیخورد‌. دریاسالار و خدمه هیچ درکی از این اجسام نداشتند.
به همین دلیل وضعیت قرمز اعلام شد. و دریا سالار از روی ترس اعلام شلیک راکت ها را صادر کرد. راکت ها به یکی از سفینه ها برخورد و آنرا در حالی که شعله ور بود در اقیانوس سرنگون کرد.

 

در کانال تلگرام به ما بپیوندید

https://telegram.me/wonderfullllll

تهیه و ترجمه:evran.ir
کپی با ذکر منبع مجاز است.

Post source : Uuak kozmopolit

درباره نویسنده

مطالب مرتبط